Univerzitný športový deň vyšiel na jednotku

12.05.2022

Prvý ročník univerzitného športového dňa, ktorý bol plný nielen športových aktivít, súťaží a workshopov, ale aj relaxu pri dobrej hudbe a grilovačke, vyšiel vynikajúco. V zdravom tele zdravý duch, preto sme sa po dvojročných zákazoch a lockdownoch rozhodli zorganizovať spolu s Buď lepší športový deň pre priateľov univerzity, zamestnancov a najmä študentov, ktorí sa mohli odreagovať pred skúškovým obdobím.

Pripravených bolo množstvo aktivít a prihlásiť sa dalo na funkčný tréning alebo tae-bo pod vedením profesionálnych trénerov, tiež na študentský beh, dračie lode, AirBike a preťahovanie lanom, ale aj na sprievodné aktivity ako fyzioterapeutické workshopy, rekreačný bedminton, hod lietadielkom a relax v chillout zóne.

Svoje sily si mohli zmerať tími so svojimi spolužiakmi, učiteľmi a kolegami vo futbalovom a volejbalovom turnaji.

Rektor Trenčianskej univerzity Jozef Habánik: "Ďakujem všetkým viac ako 400 účastníkom nášho univerzitného športového dňa za vynikajúce športové výkony a víťazom v jednotlivých disciplínach ešte raz blahoželám. Kolegom ďakujem za super organizáciu a za to, že vybavili aj dobré počasie."

Gratulujeme víťazom aj zúčastneným a tešíme sa už na ďalší ročník univerzitného športového dňa.

 

 

 

AIS E-learning Webmail Kontakty Strava Knižnica