Valentínska Maxikvapka krvi

29.01.2016

Milí študenti,

piatok 12. februára 2016 v doobedňajších hodinách sa už tradične v centre Max Trenčín uskutoční humánna akcia – Valentínska Maxikvapka krvi.

Darovanie krvi je skutočným „darom života“, ktorý zdravý jedinec môže poskytnúť. Každé odhodlanie darovať  krv môže rozhodnúť o osude iného a zachrániť mu život. 

Max Trenčín je tu teraz opäť pre všetkých, ktorí sa rozhodnú prísť a svoj šľachetný čin zrealizovať.

Stačí byť zdravý a odhodlaný urobiť niečo pre druhých. Veď možno raz aj niekto z nás bude potrebovať túto vzácnu tekutinu, ktorú tiež niekto daroval. Tak prečo to neskúsiť ...

A za to Vám patrí „Úprimné Ďakujem“.

Túto humánnu aktivitu organizujú už po niekoľký krát v spolupráci s Hematologicko - transfúznym oddelením, práve na Valentína, v príjemnom prostredí Cinemax, v čase od 8.00 do 13.00 h.

Sviatok Valentína tento rok vychádza na nedeľu, a preto sa darovanie krvi v OC MAX uskutoční v pracovný deň, piatok 12.2. 2016.

V tento čas si môžu v obchodnom centre zamilované páry dať vyhotoviť aj portrét, alebo karikatúru od známeho umelca Júliusa Brunu, alebo sa ponúknuť sladkým darčekom.

Valentínskej Maxikvapky krvi sa zúčastnia aj futbalisti z AS Trenčín a podujatie podporia aj vysokoškoláci z našej Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne.

Pre darcov sú pripravené rôzne milé darčeky, či už formou poukážok, sladkosťou, alebo možnosťou zdravo sa naraňajkovať za polovičnú cenu.   

AIS E-learning Webmail Kontakty Strava Knižnica