Náš univerzitný hokejový tím dosahuje prvé úspechy

17.10.2014

Hokejový tím Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne zažíva prvé úspechy na ľadovej ploche. V stredu 15. októbra 2014 náš hokejový tím na zimnom štadióne v Nitre postúpil z regionálneho kola hokejového turnaja do celonárodného turnaja univerzít.

Našu univerzitu reprezentoval mini tím, 10 hráčov + 1 brankár. Zápasy boli pomerne dramatické a  každé družstvo malo chuť postúpiť na celonárodný turnaj univerzít 2014. Už v prvom zápase nás hráči konkurenčnej univerzity nešetrili a dali nám pocítiť ich dvojnásobný počet hráčov v podobe rýchlych striedaní a bleskového tempa útokov.

Náš študentský hokejový tím sa však úspešne prebojoval na celonárodný hokejový turnaj univerzít, ktorý sa bude konať 17. novembra 2014 na zimnom štadióne Ružinov v Bratislave. Veríme, že na tento turnaj sa nám podarí získať nových hráčov a zostaviť kompletný reprezentačný hokejový tím Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne a všetci naši hráči, ktorí z dôvodu zranení, či chorobe nemohli nastúpiť budú k dispozícii, aby úspešne reprezentovali našu Alma mater v neľútostnom boji o titul.

AIS E-learning Webmail Kontakty Strava Knižnica