Inovovali sme portál pre absolventov

08.04.2014

Vážení absolventi!

 

Úspešne ste ukončili vysokoškolské štúdium na Trenčianskej univerzite Alexandra Dubčeka v Trenčíne a pevne verím, že Váš profesijný rast sa získaním diplomu na našej univerzite neskončil. Tí, ktorí ukončili našu univerzitu v počiatkoch jej vzniku už určite majú vybudovanú kariéru, stali sa z nich úspešní podnikatelia, vedúci pracovníci, manažéri a tým mladším sa ich budúcnosť ešte len začína.

V súvislosti s dlhodobým zámerom Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne, byť otvorená, silná a konkurencie schopná univerzita sme inovovali pre Vás „Alumni klub – Klub absolventov“, ktorý nájdete na webovom sídle www.absolventi.tnuni.sk.

Základná myšlienka fungovania Klubu absolventov je vzájomné zachovanie komunikácie, spolupráce, udržanie informovanosti a vzťahov s bývalými študentmi a častokrát aj priateľstva. Jednou z hlavných úloh je udržiavanie aktívnych kontaktov medzi školou a jej absolventmi, ale aj medzi absolventmi samotnými. Radi by sme sa dozvedeli
o Vašich skúsenostiach a úspechoch z profesionálneho života.

Získanými informáciami chceme zlepšiť uplatnenie Vás a Vašich spolužiakov na trhu práce a tým zároveň zvýšiť aj kredit školy. Výhodou tohto portálu je zabezpečenie spätnej väzby od Vás absolventov.

Registrácia do nášho inovovaného systému je jednoduchá, bezplatná a zaberie Vám len pár krokov. Stačí len kliknúť na políčko ZAREGISTROVAŤ a vpísať základné údaje.
Po registrácii Vás chcem požiadať o vypracovanie spätnej väzby, ktorá Vám takisto nezaberie veľa času.

Ďakujem a prajem veľa úspechov. 

doc. Ing. Jozef Habánik, PhD.
rektor TnUAD v Trenčíne

AIS E-learning Webmail Kontakty Strava Knižnica