Fakulta zdravotníctva má nový komplex laboratórií

30.09.2020

Študenti Fakulty zdravotníctva sa môžu tešiť na novovybudované laboratóriá na Katedre laboratórnych vyšetrovacích metód a verejného zdravotníctva.

V pondelok 28. septembra univerzita pri príležitosti otvorenia akademického roka 2020/2021 predstavila verejnosti vybudovaný komplex laboratórií, ktoré skvalitnia výučbu.

„Verím, že technické vybavenie na špičkovej úrovni pomôže študentom lepšie sa pripravovať na budúce zamestnanie. Trenčianska univerzita si v minulosti prešla turbulentným obdobím, no svoj kredit postupne opäť nadobúda. Je to najmä kvalitou a ľuďmi, ktorí tu pracujú a majú záujem o jej rozvíjanie. Ako predseda Správnej rady im naozaj držím palce,“ povedal trenčiansky župan Jaroslav Baška. Spolu s dekankou Fakulty zdravotníctva Ivetou Matišákovou a rektorom univerzity Jozefom Habánikom slávnostne prestrihli pásku na nových priestoroch. Rektor poďakoval kolegom z Fakulty zdravotníctva za ich vynaložené úsilie a študentom poprial, aby sa im v laboratóriách dobre učilo a získali tu množstvo nových poznatkov.

 

 

 

AIS E-learning Webmail Kontakty Strava Knižnica