2. ročník Nočného turnaja vo volejbale študentov stredných škôl, o pohár dekana FSEV

10.11.2016

Po minuloročnom úspechu sa na Fakulte sociálno-ekonomických vzťahov Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne konal v noci zo štvrtka 10. novembra na piatok 11. 11. 2016 druhý ročník Nočného turnaja vo volejbale študentov stredných škôl, o pohár dekana FSEV v zmiešaných družstvách.

Celkovo sa zúčastnilo 8 tímov zložených zo 7 hráčov. O pitný režim našich športovcov sa postarala firma MASPEX Slovakia Trade s.r.o. Celú noc pretrvávala  výborná nálada a výkony jednotlivých družstiev boli vynikajúce. Študenti si chválili atmosféru nočnej hry a turnaj sa natiahol až do skorých ranných hodín. Víťazom boli odovzdané diplomy, ceny a pohár dekana Fakulty sociálno-ekonomických vzťahov. Na prvom mieste sa umiestnilo družstvo z Gymnázia M. R. Štefánika Nové Mesto nad Váhom, ktoré obhájilo minuloročné víťazstvo. Nováčikovia turnaja z Gymnázia V. B. Nedožerského boli druhí a tím z Gymnázia Dubnica nad Váhom skončil tretí.  

Rektor Trenčianskej univerzity Jozef Habánik uviedol, že rád podporil toto nezvyčajné podujatie a ďakuje všetkým zúčastneným študentom za fantastický večer strávený v spoločnosti prvotriednych športových výkonov. Družstvám do budúcna želáme veľa ďalších športových úspechov ako aj úspechov v študentskom i osobnom živote. Veríme, že sa budúci rok opäť stretneme na pôde našej univerzity. 

AIS E-learning Webmail Kontakty Strava Knižnica